Poznaj gry Team Players

WYBIERZ GRĘ
Team Players Icon

Let’s be clear

DLA KOGO?

„Let’s be clear” to gra stworzona dla każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności komunikacyjne. Niezależnie od tego, jakie stanowisko zajmują w firmie gracze, „Let’s be clear” pozwoli im wytrenować techniki komunikacyjne niezbędne do prawidłowego przekazu informacji w przedsiębiorstwie. Gra uczy sprawnego posługiwania się takimi metodami, jak FUKO, komunikat JA, pytania otwarte, pytania zanurzone, demaskowanie aluzji, parafraza czy odzwierciedlenie.

+


KIEDY SIĘGNĄĆ?

  • Jeżeli zauważasz, że komunikacja w firmie powinna zostać usprawniona…
  • Jeżeli dostrzegasz, że w rozmowach między pracownikami padają niestosowne uwagi lub niejasne aluzji….
  • Jeżeli odnosisz wrażenie, że pracownicy nie mówią o sprawach, które ich dotyczą, lub mówią o nich dopiero wtedy, gdy emocje biorą górę…

… sięgnij po „Let’s be clear”. Ta gra pozwoli to zmienić.

+


NA JAKIE PROBLEMY?

„Let’s be clear” odpowiada na takie potrzeby organizacji, jak:

  • poprawa komunikacji w firmie,
  • opanowanie technik komunikacyjnych przez pracowników,
  • wzrost poziomu integracji pracowników firmie,
  • poprawa pewności siebie u pracowników.

+


JAK SIĘ W NIĄ GRA?

Podczas rozgrywki w „Let’s be clear” gracze stają się menedżerami różnych działów tego samego przedsiębiorstwa. Spotykają się oni na jednym z zebrań, podczas którego dyskusja przybiera różne, często niepożądane formy. Jak na każdym zebraniu, czasami biorą górę emocje, czasem padają nieodpowiednie słowa, niestosowne żarty lub dwuznaczne aluzje oraz dochodzi do wielu innych sytuacji, które utrudniają poprawną komunikację.

+


CZEGO MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ?

„Let’s be clear” uczy, jak najlepiej zachować się w danej sytuacji.

Umiejętność użycia odpowiednich technik komunikacyjnych pozwala graczom na sprawną komunikację, na dokładne, zrozumiałe formułowanie myśli, na opanowanie emocji w kluczowych momentach oraz zapobiegnie konfliktom.

Wszystko to przekłada się na zwiększenie efektywności komunikacji w firmie, zmniejszenie liczby nieporozumień i konfliktów, a także poprawę zadowolenia pracowników z miejsca pracy.

„Let’s be clear” to zatem doskonałe uzupełnienie szkolenia z komunikacji. Gra pozwala utrwalić, lepiej przyswoić oraz wypróbować wiedzę nabytą na szkoleniu w praktycznych sytuacjach z życia każdej firmy.

+


    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI