Poznaj gry Team Players

WYBIERZ GRĘ
Team Players Icon

Manager’s Way

DLA KOGO?

Stworzona dla menedżerów gra „Manager’s Way” to narzędzie, które pozwala trenować techniki z dziedziny zarządzania, komunikacji, planowania, motywowania, oraz zarządzania zmianą.

+


KIEDY SIĘGNĄĆ?

 • Jeżeli chcesz, aby kadra kierownicza utrwaliła oraz uporządkowała sobie wiedzę dotyczącą zarządzania…
 • Jeżeli szukasz narzędzia, które pozwoli sprawdzić umiejętności kierownicze menedżerów w praktyce…
 • Jeżeli pragniesz, aby menedżerowie stosowali jednolity, preferowany przez firmę styl zarządzania…
 • Jeśli zależy ci na tym aby twoi menedżerowie zaczęli ze sobą w większym stopniu współpracować, konsultować wzajemnie swoje decyzje i szukać wspólnych rozwiązań…
 • Jeżeli chcesz burzyć silosy, wyławiać talenty oraz poznać poglądy swojej kadry menedżerskiej na temat zarządzania …

… to mamy rozwiązanie, które Ci pomoże.

+


NA JAKIE PROBLEMY?

Wiedzy nie wystarczy nabyć, trzeba jeszcze umieć z niej korzystać. „Manager’s Way” odpowiada na szereg kluczowych potrzeb organizacji, takich jak:

 • poprawa komunikacji w firmie,
 • przeniesienie wiedzy teoretycznej ze szkoleń na praktykę,
 • lepsze rozumienie technik zarządzania, komunikacji, planowania, motywowania oraz zarządzania zmianą,
 • ujednolicenie standardów zarządzania pracownikami wśród kierowników,
 • zniwelowanie różnic między doświadczonymi oraz nowymi kierownikami w firmie.

+


JAK SIĘ W NIĄ GRA?

Podczas gry w „Manager’s Way” gracze spotykają się z realistycznymi sytuacjami z życia firmy, takimi jak konflikty, zwolnienia, motywowanie pracowników czy rozmowy rozwojowe. (Stawiane przed menedżerami wyzwania wymagają użycia konkretnych narzędzi kierowniczych, dzięki którym będą oni mogli opanować sytuację w najlepszy możliwy sposób.

Kolejny etap rozgrywki to przeprowadzana pomiędzy kierownikami dyskusja na temat najlepszego rozwiązania danej sytuacji. Menedżerowie wymieniają się doświadczeniem oraz uzasadniają swoje wybory, jednocześnie ucząc się od siebie nawzajem.

+


CZEGO MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ?

Trening z wykorzystaniem narzędzi menedżerskich pozwala kierownikom płynnie przejść między szkoleniem a wykorzystaniem wiedzy w praktyce. Gra pozwala również na współpracę oraz wymianę doświadczeń między kierownikami, co prowadzi do zniwelowania różnic w poziomie ich wiedzy oraz standaryzacji stylu zarządzania preferowanego przez organizację. Dzięki temu, że trening prowadzony jest w formie gry, uczestnicy w naturalny sposób rywalizują ze sobą, dzięki czemu są skoncentrowani oraz dobrze się bawią.

To wszystko sprawia, że „Manager’s Way” to świetny trening technik zarządzania oraz idealne narzędzie uzupełniające, porządkujące oraz utrwalające wiedzę nabytą przez menedżerów podczas Akademii Menedżera.

Odpowiedź na jakie potrzeby: poprawy komunikacji, umiejętności zarządzania, zarządzanie mieszanym zespołem: doświadczeni i młodzi menedżerowie, dobry trening na zakończenie akademii menedżera

Korzyści:

współpraca, wymiana doświadczeń, jednolity standard/model zarządzania

 

+


  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI